Мерефа Форум
Мерефа портал | Наша страница во ВКонтакте | Наша группа во ВКонтакте | Мы в Твиттере | Мы в Facebook

 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация   ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Подпишитесь на RRS рассылку форума, будьте всегда в курсе событий форума!

Язык:
Насильная украинезация и переписывание истории
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов -> Политика
 

Вы за то, что написано в заголовке темы ?
За
13%
 13%  [ 3 ]
Против
86%
 86%  [ 19 ]
Всего голосов : 22

Автор Сообщение
MEZZ@
Коренной Житель


Возраст: 43
Зодиак: Водолей
Зарегистрирован: 22.10.2007
Сообщения: 711
Откуда: АР Крым & Мерефа

СообщениеДобавлено: Пт Май 23, 2008 7:41 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Cool
_________________
Обходя грабли-мы теряем драгоценный опыт!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
stak
Коренной Житель




Зарегистрирован: 16.07.2007
Сообщения: 804
Откуда: Мерехва

СообщениеДобавлено: Сб Май 24, 2008 1:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прочитав это все, у меня возник вопрос к Modulyator, т.к. он является автором этой темы:
Что по твоему НАСИЛЬНАЯ украинизация?

Если это всего лишь выпуск документации(бланков), озвучивание фильмов, художественной литературы на украинском языке - то это нормальный процесс, ведь Вы и я живем на УКРАИНЕ!
Я не разговариваю на украинском языке, но спокойно смотрю фильмы, ...

Если б наше правительство правильно подошло к этому вопросу, то бланки сделали русско-украинскими (украинско-русскими), и уже давно ввели б двуязычие, но Вы на забывайте кто сделал "нашего" президента президентом, и кто ему зарплату платит.

premium писал(а):
Порівняйте довжину російських текстів, особливо технічних, з англійськими і українськими.

При чем тут длинна предложений? Русский язык точно такой же международный язык, как и английский. Только английский язык- это хорошо, а русский - ПЛОХО! ПОЧЕМУ?

Chester писал(а):
Лично я прочуствовал проблему "насильной украинизации" в требовании выполнения курсовых/дипломных/бакалаврских работ на украинском языке, поскольку работы в сфере IT на украинском смотрятся по меньшей мере смешно


Если ты работаешь в сфере IT, то писать будешь на языке, который закажет ЗАКАЗЧИК. Если надо будет, то и на иврите будешь писать.
Что касается курсовых/дипломных - а кому сейчас легко, учи украинский!

Я ПРОТИВ ГЛУПОЙ УКРАИНИЗАЦИИ!!!
Я слышал, что лифт, теперь нываться будет ТРОСОТЯГ, насильник - писюньковый злодий- это ж по какой накурке можно было так придумать???

А когда переезжаешь на ПМЖ в Германию, то ты должен сдать экзамен по немецкому языку, так что это тоже можно назвать и выступать против НАСИЛЬНОЙ неменизации(германизации)?
_________________
Администрация оставляет за собой право глумиться над посетителями сайта ))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Modulyator
Градостроитель


Возраст: 38
Зодиак: Скорпион
Зарегистрирован: 21.09.2007
Сообщения: 2001
Откуда: Мерефа City

СообщениеДобавлено: Вс Май 25, 2008 11:29 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хороший вопрос. Постараюсь ответить полностью.
Товарищу premium уже и так пошли на уступки - добавили на форум украинский язык. Например, bozman писал на укр. языке, но на оформление не жаловался...
Но товарищу показалось мало... он еще"отмазки" привел.
Может, я дико неправ, но каждая отмазка унижает рускоговорящего человека, который ни в чем не виноват...
Товарищ запел, что каждый ОБЯЗАН ЗНАТЬ УКРАИНСКИЙ ! У меня вопрос : а как государство догадается, что я его заню ? Будет каждому лезть в мозги ?
короче - под насильной украинезаций я понимаю унижение и языковую нетерпимость, которая недопустима в правовом государстве.
_________________
Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
bozman
Коренной Житель


Возраст: 70
Зодиак: Лев
Зарегистрирован: 06.12.2007
Сообщения: 962
Откуда: Мерефа

СообщениеДобавлено: Пн Май 26, 2008 9:09 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хлопчаки, якось небуло часу на дописи, але за форумом слідкую уважно. Тему"насильницької ураїнізації" не можу залишити поза увагою. Ніхто не сміє заперечити, що російське мовлення було нав`язане нам у 30 -ті роки разом із Голодомором, ГУЛАГОМ та колективізацією. Так чому ж зараз не повернутися до нашого коріння? А силоміць ніхто нікого не примушує. Я, наприклад. почуваю себе комфортно і в російськомовному середовищі, але мені більш до душі рідна мова. Не бачу ніякого тиску. Панове, це щось із космосу та фантазій панаModulyator
Ну це його особиста думка, хоча і не вірю, що йому дуже дошкуляють українською, хоч вона і ДЕРЖАВНА! Я вважаю,що держслужбовці зобов`язані володіти державною мовою. або дати роботу іншим, більш наполегливим. А чому б Вам , панове, не перейти на іврит, теж чудова мова...
І наприкінець, нагадаю, що коли немає національної ідеї, то не може бути і нації і , звісно, Держави. Пам`ятаймо,що ми живемо на нашій, Богом даній землі!
З повагою
_________________
історію часто пишуть ті, хто вішає героїв (англ.) patriotmerefa
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Modulyator
Градостроитель


Возраст: 38
Зодиак: Скорпион
Зарегистрирован: 21.09.2007
Сообщения: 2001
Откуда: Мерефа City

СообщениеДобавлено: Пн Май 26, 2008 9:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знову мене не так зрозуміли.... Sad
Я, по -перше , казав про те, що під українезацією розумію мовну нетерпимість. Якщо кажуть ,- "Виїжджай у свою паРашу, там не почуєш української " - ЦЕ ЩО, НОРМАЛЬНО ?
Я розумію українську мову, і можу на ній спілкуватись, але я не розумію ненависті дот російської мови ! X3
_________________
Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Станислав
Посетитель




Зарегистрирован: 13.11.2007
Сообщения: 49
Откуда: Merefa

СообщениеДобавлено: Пн Май 26, 2008 11:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Може я чогось не розумію, але це нонсенс, коли українець розказує українцю, що його в Україні примушують вивчати українську мову. Давайте хоч трохи будемо патріотами нашої держави.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
LehaLexus
Градостроитель


Возраст: 37
Зодиак: Близнец
Зарегистрирован: 24.10.2007
Сообщения: 1192
Откуда: Артёмовка-сити

СообщениеДобавлено: Сб Май 31, 2008 8:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

premium писал(а):
Уяви собі що бідні, тепер будь-який чурка може приколотись з білорусів, бо ті не мають своєї мови, а іноземною користуються.

А ви хоч раз були в Білорусі? В білорусів рідна мова розповсюджена нарівні з російською, і їх це аніскільки не бентежить, бо всі люди розмовляють на суржиках і однаково розуміють один одного. В Гродненській області на білорусько-польському, у Вітебській - на білорусько-псковському, в Могильовській - на білорусько-брянському діалектах. По Україні ситуація аналогічна. На чистій мові розмовляють нечисленні території.
Якщо якась мова не здатна сама утвердитися, а насаджується штучно, то вона неприродня і все одно загине. Тому чим більше насаджується мова силою, тим більше вона слабшає.
_________________
Правый всегда прав, из двух правых прав тот правый, который правее.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
LehaLexus
Градостроитель


Возраст: 37
Зодиак: Близнец
Зарегистрирован: 24.10.2007
Сообщения: 1192
Откуда: Артёмовка-сити

СообщениеДобавлено: Сб Май 31, 2008 8:15 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Станислав писал(а):
Може я чогось не розумію, але це нонсенс, коли українець розказує українцю, що його в Україні примушують вивчати українську мову. Давайте хоч трохи будемо патріотами нашої держави.

Факти, які наявні для багатьох не можна заперечувати.
Факт по темі: Після відміни обовязкового предмету "Російська мова" у школі грамотність учнів знизилася на 50 %, причому з помилками тепер пишуть як російською, так і українською. Самий розповсюджений приклад слово "єто" або "ето" замість "це" або "это". Таких прикладів ще дуже багато.
_________________
Правый всегда прав, из двух правых прав тот правый, который правее.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
premium
Горожанин




Зарегистрирован: 23.01.2008
Сообщения: 390

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 10:43 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

LehaLexus писал(а):
premium писал(а):
Уяви собі що бідні, тепер будь-який чурка може приколотись з білорусів, бо ті не мають своєї мови, а іноземною користуються.

А ви хоч раз були в Білорусі? В білорусів рідна мова розповсюджена нарівні з російською, і їх це аніскільки не бентежить, бо всі люди розмовляють на суржиках і однаково розуміють один одного. В Гродненській області на білорусько-польському, у Вітебській - на білорусько-псковському, в Могильовській - на білорусько-брянському діалектах. По Україні ситуація аналогічна. На чистій мові розмовляють нечисленні території.
Якщо якась мова не здатна сама утвердитися, а насаджується штучно, то вона неприродня і все одно загине. Тому чим більше насаджується мова силою, тим більше вона слабшає.


Не був я в Білорусії, але інформації в мене достатньо. Про що можна сперечатиись, якщо президент не розмовляє білоруською, відсутня вища освіта білоруською, а середня - лише в селах. Білорусія в мовному розрізі виглядає приблизно як Луганська область. Чи у Вас інші дані?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
premium
Горожанин




Зарегистрирован: 23.01.2008
Сообщения: 390

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 10:48 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

LehaLexus писал(а):
Станислав писал(а):
Може я чогось не розумію, але це нонсенс, коли українець розказує українцю, що його в Україні примушують вивчати українську мову. Давайте хоч трохи будемо патріотами нашої держави.

Факти, які наявні для багатьох не можна заперечувати.
Факт по темі: Після відміни обовязкового предмету "Російська мова" у школі грамотність учнів знизилася на 50 %, причому з помилками тепер пишуть як російською, так і українською. Самий розповсюджений приклад слово "єто" або "ето" замість "це" або "это". Таких прикладів ще дуже багато.

Не бачу тут логічного зв'язку. Безграмотність з'являється від того, що вдома розмовляють українською (суржиком), в школі вчаться українською, а в інформаційному просторі - засилля російської мови. Тому саме двомовність, яку так прогнуть закріпити російськомовні (насправді сподіваються на одномовність, як в Білорусії), веде до безграмотності.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
premium
Горожанин




Зарегистрирован: 23.01.2008
Сообщения: 390

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 10:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Наталья писал(а):

интересно и чем же меньше украинские тексты по сравнению с русскими...


"при інтегруванні частинами підінтегральний вираз f(x)dx розбивають на два множники типу и • dv, тобто f(x)dx = u-dv; при цьому функція и(х) вибирається такою, щоб при диференціюванні вона спрощувалась, а за dv приймають залишок підінтегрального виразу, який містить dx, інтеграл від якого відомий, або може бути просто знайдений"

переклад

"при интегрировании частями подинтегральное выражение f(x) dx разбивают на два множителя типа и • dv, то есть f(x) dx = u-dv; при этом функция и(х) выбирается такой, чтобы при дифференцировании она упрощалась, а за dv принимают остаток подинтегрального выражения, который содержит dx, интеграл от которого известен, или может быть просто найденный"

Текст не підбирав.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Modulyator
Градостроитель


Возраст: 38
Зодиак: Скорпион
Зарегистрирован: 21.09.2007
Сообщения: 2001
Откуда: Мерефа City

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 12:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Рос. - газонокосильщик.
Укр. - той, що косить газони.
І так можна до безкінечності. Мабіть , треба просто легалізувати російську мову, щоб ніколи більше не було спекуляцій.
_________________
Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
premium
Горожанин




Зарегистрирован: 23.01.2008
Сообщения: 390

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 12:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Modulyator писал(а):
Рос. - газонокосильщик.
Укр. - той, що косить газони.
І так можна до безкінечності. Мабіть , треба просто легалізувати російську мову, щоб ніколи більше не було спекуляцій.
газонокосар, газонокосарка

які проблеми? і так можна до безконечності
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Modulyator
Градостроитель


Возраст: 38
Зодиак: Скорпион
Зарегистрирован: 21.09.2007
Сообщения: 2001
Откуда: Мерефа City

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 12:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

premium
Ви або не розумієте, або не хочете розуміти... Щоб ніклои не було спекуляцій навколо мов, треба легалізувати ті мови, якою користються громадяни України (мови нац. меншин не рахувати )
_________________
Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
premium
Горожанин




Зарегистрирован: 23.01.2008
Сообщения: 390

СообщениеДобавлено: Вс Июн 01, 2008 12:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Modulyator писал(а):
premium
Ви або не розумієте, або не хочете розуміти... Щоб ніклои не було спекуляцій навколо мов, треба легалізувати ті мови, якою користються громадяни України (мови нац. меншин не рахувати )
Вони і так легалізовані всі, бо є мовами національних меншин, а в Криму російська навіть офіційна.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов -> Политика Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  След.
Страница 2 из 8

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах